افتــــخارات دانش آموزان
سالهاست که شاهد موفقیت و کسب رتبه های برتر دانش اموزان عزیزمان در سطح منطقه ، استان و کشور در مسابقات مختلف علمی ، پژوهشی همانند جونیورکاپ، ربوکاپ، سینا ، خوارزمی ، تبیان و… هستیم
افتخار آفرینان شایستگان نور در سالهای جاری:
هلیا اسدی جوزانی / رتبه برگزیده
باران آهنگران / رتبه برتر – گرایش مسابقات آزمایشگاهی
هلیا اسدی جوزانی / رتبه برتر – گرایش مسابقات آزمایشگاهی
فرنیا داناییان / رتبه برتر – گرایش مسابقات آزمایشگاهی
آوا خودکار و صبا کلهر / رتبه برتر – گرایش مسابقات آزمایشگاهی
نیایش پوریامهر / رتبه برتر – گرایش مسابقات آزمایشگاهی
آوا خودکار / رتبه برتر – گرایش مسابقات آزمایشگاهی
شارینا عقیلی پور / رتبه برتر – گرایش ادبیات و علوم انسانی
آویسا آرزومند / رتبه برتر – گرایش ادبیات و علوم انسانی
هلیا اسدی جوزانی / رتبه برتر – گرایش زیست فناوری، دست سازه
آوا خودکار و مبینا کلانتر / رتبه برتر – رشته بازی سازی (ساخت بازیهای رایانه ای )
درسا استیری / رتبه برتر – رشته کواسپیس (برنامه نویسی رباتهای امدادگر)
هستی مهدی پور / رتبه اول – رشته موسیقی کمانچه
شـــارینا عقیلی پور .فرنیا داناییان.آویسا آرزومند.نگارقربانی .صبا جعفری و ستایش آوریده / رتبه دوم – رشته فیلم داستانی
نیایش پوریامهر .زهرا عرب.فاطمه دقیقی/ رتبه دوم – رشته مجسمه سازی
زهرا عرب/ رتبه دوم – رشته پته دوزی
هلـیـا جعفری / رتبه دوم – رشته قلم زنی مس
زهـــرا عرب / رتبه برتر – رشته عروسک سازی
نینا خداپرســـت / رتبه برتر – رشته پوستر سازی
آوا خــودکار / رتبه برتر کشوری – رشته پژوهشگر باش
یاســمین میرزایی / رتبه برتر کشوری – رشته پژوهشگر باش
هلــیا اسدی / رتبه برتر کشوری – رشته پژوهشگر باش
نیـــایش پوریامهر / رتبه برتر کشوری – رشته پژوهشگر باش
مبینــا آباقـــری / رتبه برتر کشوری – رشته پژوهشگر باش
شیدا پنــــاهی / رتبه برتر کشوری – رشته پژوهشگر باش
نینا خـــداپرست / رتبه اول – رشته رسانه و فضای مجازی (ویدئوکست)
شـــارینا عقیلی پور / رتبه دوم – رشته رسانه و فضای مجازی (ویدئوکست)
هلیا خبـــیر / رتبه اول – رشته رسانه و فضای مجازی (پادکست)
مبیــنا آباقــری/ رتبه اول – رشته هنرهای نمایشی (استندآپ)
هلــیا خبــیر/ رتبه دوم – رشته هنرهای نمایشی (مجری گری)
هلــیا اسدی . بــهار نگاری. هســتی مهدی پور/ شایسته تقدیر – رشته هنرهای نمایشی (فیلم کوتاه)
آرمیـــتا عطایی/ شایسته تقدیر – رشته هنرهای نمایشی (نماهنگ انیمیشن)
آویســـا آرزومند/ رتبه دوم – رشته هنرهای آوایی (فلوت)
نیایش پوریــامهر . زهرا عرب . فاطمه دقیقی / رتبه اول – رشته هنرهای دستی و تجسمی (مجسمه سازی)
آوا خودکـــار / رتبه اول – رشته هنرهای دستی و تجسمی (رنگ روغن)
زهــرا عرب / رتبه دوم – رشته هنرهای دستی و تجسمی (پته دوزی)
هلـیـا جعفری / رتبه دوم – رشته هنرهای دستی و تجسمی (قلم زنی مس)
بهــار نگاری / رتبه دوم – رشته هنرهای دستی و تجسمی (عکاسی)
هیــلا مشهدی / رتبه دوم – رشته هنرهای دستی و تجسمی (پاستل)
بهــار نگاری / رتبه برتر برگزیده
فرنــیا داناییان / رتبه برگزیده
نینا خـــداپرست / رتبه برتر کشوری – رشته کاریکاتور
باران آهنگران / رتبه برتر منطقه – رشته تولید محتوای آموزشی
صبــا جعفری / رتبه برتر منطقه – رشته تولید محتوای آموزشی
هلـــیا اسدی / رتبه برگزیده – رشته علوم رایانه
هلـــیا اسدی، فاطمه اسدی و آریانا محمدزاده / رتبه برگزیده – رشته چالش زیست فناوری
هلـــیا اسدی / رتبه برترین – رشته زیست شناسی
آرزو احــسانی . ریحــانه موسوی . رزا پورانی و آناهیتا نیک مرام / رتبه اول (دختران) و رتبه سوم کل – رشته کمیکار لیگ عملکرد
آریانا حاجی زاده . مائده باقریان . کیمیا مخلصی و آتنا جعفری / بهترین عملکرد – رشته لیگ مسیریاب پیشرفته
آریانا حاجی زاده / راهیابی به مسابقات رباتیک در سطح جهانی و در کشور روسیه
دایتیا جمیل اهری و نیکا امیدی / رتبه سوم – رشته پژوهش کارگروه مواد و صنایع
آیلار زارعی . نینا خداپرست . پارمیس صفدری و درسا استیری / رتبه سوم – لیگ کمیکار عملکرد
نینــا خداپرست / رتبه برگزیده – رشته نقاشی
باران رضا زاده / رتبه ممتاز – رشته کتابخوانی
نیوشا رحیمی / رتبه ممتاز – رشته کتابخوانی
سارا مهدوی / رتبه ممتاز – رشته کتابخوانی
پانیذ بدیعی/ رتبه سوم – رشته ویترای نقاشی روی شیشه
یاس نویدی / رتبه سوم – رشته ویترای نقاشی روی شیشه
هلیا علیمی / رتبه سوم – رشته نقاشی با پاستل
تیم شایستـــگان نور
رتبه دوم – لیگ مسیریاب ساده
رتبه سوم – لیگ مسیریاب پیشرفته
رتبه دوم – لیگ مسیریاب ساده
نیکا امیدی / رتبه برگزیده
پرنیان جمالی / رتبه برگزیده
روژین ارضا / رتبه برگزیده
نیوشا رحیمی / رتبه برگزیده
سارا عرب زاده / رتبه برگزیده
آیلین طارانی / رتبه برگزیده
فاطمه رضایی / رتبه برگزیده
آریانا ذوالفقاری / رتبه برگزیده
نوشین طاعت خو / رتبه برگزیده
مارال زمانی / رتبه برگزیده
پروچیستا گلیاری / رتبه برگزیده
دایتیا جمیل اهری / رتبه برگزیده
حدیث قادری / رتبه برگزیده
هلیا همایون / رتبه برگزیده
پانیذ جعفری / رتبه برگزیده